Gamarde Fluide Equilibrant 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125996/image_1920?unique=fe34993

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Fluid Balancues
    • Trajtim për rregullimin e sebumit me vajra esencialë organikë
    • Pastrues, Sebo-Control Balancing Fluid mjegullon papërsosmëritë e lëkurës në kombinim me lëkurën e yndyrshme. I lëngshëm dhe jo i yndyrshëm, ai mat dhe zbut strukturën e lëkurës për një çehre më të ndritshme. Pastron, normalizon. I pasuruar me vajra esenciale me veti stimuluese. Formulimi Vegan