Gamarde White Effect Lotion 200ml Bio - G709

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126037/image_1920?unique=daff006

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Locion Zbardhues
    • Hapi i parë i rutinës së rrezatimit
    • Ky locion i freskët dhe i lehtë është një gjest i vërtetë 3 në 1: pastron, tonifikon dhe përgatit lëkurën për kujdesin e përditshëm.