Gamarde Stop Imperfections Roll-On 10ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126030/image_1920?unique=d42c681

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Ndaloni njollat
    • Trajtim i synuar i pastrim dhe tharjen e akneve
    • Ky Roll-on ndihmon në pastrimin dhe reduktimin e papërsosmërive duke shmangur shenjat e mbetura. Redukton volumin e papërsosmërive. Lëkurë më e pastër dhe më e shëndetshme në 4 ditë. Formulimi Vegan