Gamarde Fluide Solaire SPF50 tube pomp 100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125999/image_1920?unique=c398bc1

2,940.00 L 2940.0 ALL 4,200.00 L

3,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Fluidi kunder diellit me SPF 50
   • Mbrojtje e lartë ndaj diellit për fytyrën dhe trupin
   • Gamarde High Protection Sun Fluid SPF50, i bazuar në filtra minerale 100% dhe pa filtra kimikë, mbron lëkurën e celët, nga të gjitha llojet e rrezeve. 
   • Struktura e tij e lëngshme dhe e padukshme nuk lë shenja të bardha në aplikim. 
   • Formula 100% me origjinë natyrale dhe pa konservues sintetikë. 
   • Formulimi Vegan.