Eludril classic solution 200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/92354/image_1920?unique=b997b1a

765.00 L 765.0 ALL 850.00 L

850.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Laresi i gojës Eludril  rekomandohet si një trajtim shtesë lokal për afeksionet e zgavrës me gojë.
  • Solucioni Eludril përdoret si gargarë dhe është një zgjidhje antiseptike për larjen e gojës .

   Përdorimi:

   • Këshillohet të përdoret pas larjes së dhëmbëve
    • 15 ml hidheni n ë kup ë (masa p ë r t ë rritur)
    • 10 ml hidheni n ë kup ë (masa p ë r f ë mij ë t)

   Më pas shtoni uji deri në vijën e sipërme 

   Kujdes!!! Duhet patur kujdes të mos gëlltitet , Nuk lejohet përdorimi për fëmijë nën 6 vjec.