Alta Natura Russs Off ,20ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89358/image_1920?unique=49c9c1d

900.00 L 900.0 ALL 1,000.00 L

833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Russ Off, është një shtesë ushqimore e bazuar në vajra esencialë në format spray
  • Falë përbërsve të saj  është efektiv në luftimin e simptomave të gërhitjes, çrregullimeve të gjumit dhe kontribuon në funksionimin normal të  frymëmarrjes.
  Përdorimi:
  Hedhim një spërkatje 20 cm larg hundës edhe thithni ajrin e spërkatur.
  Gjithashtu mund të spërkatim 4-6 pompa në jastëk, 5-10minuta përpara gjumit.
  Nuk këshillohet të përdoret nga gratë shtatëzënë