Lotus Balsam *20g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126066/image_1920?unique=c53c1ca

0.00 L 0.0 ALL 699.00 L

582.50 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Lotus Essencial Balm 20gr.
    • Me vajra esencial të mentes dhe ekualiptit ndihmon në clirimin e dhimbjes dhe hapjen e rrugëve të frymëmarrjes.