Purasana PuraWomen Vegetarian *30Vcaps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125428/image_1920?unique=aeecf7f

2,970.00 L 2970.0 ALL 3,300.00 L

2,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • PuraWomen është një suplement bimor që ndihmon në periudhën e menopauzës.
  • Ekstraktet e Damiana, Sherebelës, Maca, dhe Yam i egër dhe Shafrani ndihmojnë në simptomat e hershme të menopauzës.
  • Vitaminat A, B6, B9, dhe Kromi janë në format më të përthithshme në organizëm duke rregulluar aktivitetin hormonal.
  Perdorimi:
  -Merret një kapsulë në ditë.