Alta Natura Calco Cyst Tablets,30 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89456/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Përbërësit aktivë të përfshirë në Spaccapietra, Gramigna, Bilberry, Horsetail, Orthosiphon dhe Bucco favorizojnë funksionalitetin e traktit urinar dhe kullimin e lëngjeve të trupit, ndërsa Fumitory vepron si një pastrues për trupin.
  • Falë gjithë këtyre përbërsve aktivë, ndihmon traktin urinar, të pastrohet 

  Përdorimi:

  • Këshillohen të konsumohen 2 tableta në ditë, larg vakteve të ushqimit.