Alta Natura Macrovyt D3,60 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89482/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Suplementi ushqimor i bazuar në Vitaminën D3 me origjinë bimore,  kontribuon në mbajtjen e kockave të shëndetshme dhe dhëmbëve normalë.
  • Gjithashtu edhe në absorbimin e duhur tc kalciumit e fosforit si dhe në funksionin normal të sistemit imunitar dhe muskulor.
  • I dobishëm në rast të mangësisë ushqyese ose nevojës në rritje të vitaminës D3.
  • Falë shijes së  luleshtrydhes , këshllohet të mbahet në gojë si karamele.

  Përdorimi:

  1. Rekomandohet 1-2 tableta në ditë larg vakteve të ushqimit .