Alta Natura 8 Mese Olio Perineo, 50g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89500/image_1920?unique=49c9c1d

2,092.50 L 2092.5 ALL 2,325.00 L

1,937.50 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • 8 Mese Olio Perineo Mamma nga Alta Natura ,është vaj masazhues për zonën perianale. 
  • Vaji i Perineumit të Muajit të 8-të është i dobishëm në shtatzëni dhe siguron lehtësim të shpejtë nga kruajtja dhe tharja e lëkurës në zonën perineale.
  •  Ruan një gjendje optimale të hidratimit.

  Përdorimi:

  Nga java e 32 aplikoni nj ë sasi të vogël vaji rreth zonës perianale.

  Më pas , masazhojeni but ësisht me l ëvizje rrethore 3-5 minuta.