Alta Natura Repri Naus,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90481/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Repri Naus nga Alta Natura përbëhet nga tre ekstraktet e ndryshme të Ginger-it(të thata, fluide dhe glyceric) , xhenxhefilit etj
  • Falë këtyre arrin të ndihmojë funksionin e antinausea me atë tretës. 
  • Këshillohet të  përdoret gjatë udhëtimeve të gjata , për njerëzit që i zë makina, pasi largon ndjesinë e të vjellës.
  • Kombinimi sinergist i ekstrakteve të Kamomiles dhe Melisës ndihmon për të arritur një gjendje çlodhjeje mendore të dobishme për të nxitur funksionin tretës duke ndihmuar veprimin e antinauseas.
  • Gjithashtu ka në përmbajtje edhe vitaminën B kompleks si edhe një shije të këndshme limoni .
  Përdorimi:

  Për fëmijët rekomandohet të jepet 2 herë në ditë 10 pika.

  Për të rriturit edhe femrat shtatzënë 2 herë në ditë 20 pika.