Caudalie Light Fragrance Ange Des Vignes

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124411/image_1920?unique=f75308d

4,500.00 L 4500.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie prezanton parfumin e saj të parë të lehtë, Ange des Vignes, me nota sensuale dhe shkëlqyese. 
  • Aroma e tij e ngrohtë, chypre ofron nota frutash të rrushit të mjedrës, nota të lehta neroli dhe nota mbështjellëse të paçulit. 
  • Aroma e saj magjepsëse dhe sensuale ofron freskinë qiellore që gjendet mes qiellit dhe hardhive.
  • Ketë herë vjen në formën e kitit ku me cmimin e Fragrances përfitoni falas Lip Balmin Caudalie.