Caudalie Resveratrol Lift Spring Set 2023

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90774/image_1920?unique=f75308d

7,200.00 L 7200.0 ALL 7,200.00 L

6,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Kiti më i famshëm nga linja Resveratrol, ku përmban :

  1)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum

  2)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream

  3)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Night Cream


  1)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum
  • Caudalie Resveratrol Lift Firming Lift Serum  depërton thellësisht në lëkurë .
  • Falë formulès së përqëndruar , të pasur me  acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan , arrin të  korrigjoj rrudhat dhe zbut ovalin e fytyrës.
  • Mund të themi se ështe 2 herë më efektive se Retinoli .

  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit.
  • Lëreni të veprojë për pak minuta.
  • Më pas vendosni kremin tuaj.


    2)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream
   
  • Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream është  krem​​xhel  , I cili përdoret në zonën e konturit të syve,
  • Falë formulës së përqëndruar , të pasur me  acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan , arrin të  korrigjoj rrudhat dhe zbut ovalin e fytyrës.
  • E pasuruar me ekstrakt quinoa, formula e saj ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes: sytë duken më të rinj dhe më të freskët. 

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë në zonën e syve .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.


  3)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Night Cream

  • Caudalie – Resveratrol Lift Firming Night Cream është kremi  kundër rrudhave .
  • Falë përbërsve të saj me acidi hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan , arrin të korrigjoj rrudhat dhe vijat e holla.
  • Gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit
  •  Fytyra ndihet më e ngritur, rafinuar dhe dukshëm më e re.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në darkë në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.