Caudalie Vinoperfect Summer Duo

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90773/image_1920?unique=f75308d

6,720.00 L 6720.0 ALL 6,720.00 L

5,600.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ky kit I mrekullueshëm vjen tashmë te ju .
  • Kiti përmban serumin e famshëm Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correctioning dhe ju përfitoni dhuratë kremin Caudalie Vinosun , me spf 50+.
  • Pra 2 në 1 


  1)-Vinosun High Protection Cream ofron një mbrojtje shumë të lartë nga dielli.

  • Gjithashtu ajo cfarë e bën të vecantë është edhe përdorimi I saj si mbrojtëse kundër rrudhave.
  •  Përshtatet më së miri me cdo lloj lëkure për çdo lloj lëkure, madje edhe për ato të ndjeshme.
  • Ky krem ​​dielli është i pasuruar me ujë organik rrushi i cili hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme , duke  e bërë edhe rezistent ndaj ujit .

   Përdorimi:

  •   Këshillohet të përdoret në mëngjes përpara ekspozimit në diell
  •   Riaplikojeni cdo 2 orë.
  •  Shamngni kontaktin në sy
  •   Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik


  2)-Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correctioning është  serumi I cili depërton direkt me lëkur.

  • Falë përbërsve të saj , lejon që të përdoret për të gjitha tipologjitë e lèkurave që vuajnë nga njollat,e hiper-pigemntimit,..
  • Ky serum qumështi ofron një unfikim të njollave kafe, efekt i provuar shkencërisht pas vetëm 4 javësh trajtim.
  • Parandalon hiper-pigmentimin, korrigjon njollat aktuale dhe sublimon shkëlqimin e fytyrës.
  • Antioksidanti më I mire, I cili mbron lëkurën tuaj në një mënyrë të jashtëzakonshme kundër radikaleve të lira.
  • Lufton të gjithë llojet e shenjave:
  • Nga mosha
  • Shtatzania
  • Nga aknet
  • Nga diell

  Përdorimi 

  •  Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit.
  •  Lëreni të veprojë për pak minuta.
  •  Më pas vendosni kremin tuaj.
  •  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.