Alta Natura Sinomarin Nose Care Babies,18flakone

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99159/image_1920?unique=49c9c1d

52.50 L 52.5 ALL 58.33 L

48.61 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Flakoncina pastruese për hundët nga Sinomarin, vjen ne paketimin me 19 flakonj
  • Falë ujit të detit hipertonik 2.3 % në përmbajtje, mundëson pastrimin e zgavrave të hundës duke eleminuar mukozën , agjentët infektiv, alergentët dhe papastërtitë e tjera, duke mbrojtur nga infeksionet e hundëve dhe ORL.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret nga foshnjat.
  2. Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë,