Caudalie The Des Vignes Scented Trio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121841/image_1920?unique=7f3f072

3,770.00 L 3770.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Trio Gift Set , seti më  i bukur nga Caudalie , me aromë  shumë  të mirë .

  Seti përfshin:

  1.Fresh Water Thé des Vignes (50 ml)

  • Parfumi Best Seller , i Caudalie-s  The Des Vignes, ju mundëson të ndjeni aromën veçanërisht të  lehtë dhe sensuale.
  • Ajo ka një aromë  karakteristike falë  esencave të xhenxhefilit, të përziera me lulen e portokallit, jaseminit dhe vaniljes .

  2.Thé des Vignes Roll-on (10ml)

  Një format për prekjen e parfumit në çdo kohë, në pëllëmbën e kyçit të dorës ose pas veshit.

  3.Xhel dushi Thé des Vignes (50 ml)

  I formuluar me 96% përbërës natyralë dhe pa sapun, Xheli i dushit Thé des Vignes pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë me aromë delikate.