Caudalie Vinoclean Mousse Nettoyante

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121623/image_1920?unique=f75308d

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinoclean Mousse Nettoyante është linja më e re,me formulë vegane dhe shumë natyrale.
  • Arrin të pastroj butësisht për të rikthyer shkëlqimin  dhe për ti dhënë freski lëkurës suaj .
  • Përbëhet nga përbërës me origjinë natyrale, si uji i rrushit edhe sherebel, duke i dhënë komoditet lëkurës .

 Përdorime:

  1. Pompojeni dy herë shkumën në pëllëmbën e dorës tuaj , më pas vendoseni në lëkurë të lagur , mbyllni sytë dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë duke përdorur një lëvizje rrethore .
  2. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thani lëkurën tuaj.