Defence Color Lip Design

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/94896/image_1920?unique=bd37e21

891.00 L 891.0 ALL 990.00 L

825.00 L

Not Available For Sale

  • NGJYRAT

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Laps per buzet me teksture te bute dhe te lemuar. 
  • Ndihmon ne konturimin e buzeve. 
  • I disponueshem ne 6 nuanca (202 deri 207)