Caudalie Foot Beauty Cream ,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88949/image_1920?unique=68948e9

2,025.00 L 2025.0 ALL 2,250.00 L

1,875.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Caudalie Foot Beauty Cream është kremi më I mire përsa I përket trajtimit të këmbëve.
  • Falë përbërjes së saj me taninë dhe flavonoide, arrin të zvogëloj  skuqjen dhe të aktivizojë mikroqarkullimin në këmbët e tuaj.
  • Ky krem do t’ju bëj që këmbët tuaj të ndihen më të lehta .

  Përdorimi:

  1. Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  2. Masazhojeni butësisht në të gjithë zonën e këmbëve tuaj derisa të thithet.
  3.   Bëni lëvizje rrethore gjatë masazhimit.
  4.   Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.