Caudalie Summer Set Vinosource - Hydra 2023

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123078/image_1920?unique=f75308d

2,000.00 L 2000.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Zbuloni setin tonë më të fundit të verës: Caudalie Essentials për lëkurën që qëndron e lëmuar dhe e hidratuar, kudo që të shkoni.

  • Ky edicion i ri i kufizuar ka 4 produkte për fytyrën dhe trupin me madhësi udhëtimi:

  • Një shkumë pastrues Vinoclean Fleur de Vigne 50 ml,

  • Një Sorbet hidratues Vinosource-Hydra 15 ml,

  • Një xhel dushi Soleil des Vignes 30 ml

  •  Një Vinotherapist Hyaluronic™ml Nourishing 30ml.