Caudalie Vinoperfect Crema Notte Glicolica Anti-Macchie 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89006/image_1920?unique=9848e75

4,491.00 L 4491.0 ALL 4,990.00 L

4,158.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correctioning Glycolic Night Dream është një krem ​​nate që vepron si një eksfoliant gjatë natës për të nxjerë në pah një lëkurë rrezatuese në mëngjes.
  • Formuluar me Acid Glikolik, Enzimat Papaja dhe Viniferin 500, kombinimi i të cilave favorizon shkëlqimin e fytyrës.
  • Ky krem arrin të korrigjoj njollat ​​e errëta, ti japi shkëlqim lëkurës tuaj ,ku njëkohësisht njëtrajtëson fytyrën.
  • Tekstura e lëkurës është e lëmuar, e rafinuar  dhe e hidratuar intensivisht.
  • Rezultate të dukshme nga nata e parë!

   

  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes  në darkë, pas aplikimit të serumit
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.