Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Glycolic Essence ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89008/image_1920?unique=9848e75

2,943.00 L 2943.0 ALL 3,270.00 L

2,725.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  •  Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence me teksturë ujore arrin të depërtoj në lëkurë .
  • Formula e saj kombinon efikasitetin dhe butësinë për të eleminuar qelizat e vdekura dhe për të zbuluar shkëlqimin origjinal të lëkurës.
  • Përgatit lëkurën për përfitimet e serumit dhe optimizon dyfish efektivitetin e saj në njolla.
  •  Formula përmban: acid glikolik me veprim eksfoliant, ujë rrushi hidratues dhe qetësues , white peony që unifikon fytyrën dhe e sublimon atë.

  Përdorimi :

  1.  Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të serumit.
  2. Fytyra duhet të jetë e pastruar më parë.
  3.  Lëreni të veprojë për pak minuta.
  4.  Më pas vendosni  serumin.
  5. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.