Caudalie Vinosource Olio Da Notte Nutriente ,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89012/image_1920?unique=68948e9

4,014.00 L 4014.0 ALL 4,460.00 L

3,716.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vaji Vinosource është vaji rigjenerues, i cili  vepron gjatë  natës për të rivendosur barrierën e lëkurës.
  • Ushqen dhe qetëson lëkurën e ndjeshme. 
  • I përbërë nga 5 vajra esenciale bimore organike me veti rigjeneruese, ai përzihet me lëkurën duke e bërë atë më të butë, më të rehatshme dhe më të hidratuara.

  Përdorues:

  1. Aplikoni 6 pika Vaj Nate Rigjenerues në mbrëmje.
  2. Vendoseni vetëm ose para kremit. 
  3. Kujdes!!Shmangni konturimin e syrit.