Caudalie Moisturizing Sorbet Vinosource-Hydra,40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89013/image_1920?unique=f75308d

3,303.00 L 3303.0 ALL 3,670.00 L

3,058.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi Moisturizing Sorbet  është I formuluar në mënyrë perfekte që  të përdoret për lëkura te ndjeshme
  •   Ky krem falë  përmbajtjes së saj prej  kamomili , uji organic të rrushit , polifenoleve , me teksturën  e saj xhel-krem , ndihmon duke e lënë të qetë edhe të hidratuar lëkurën.
  • Ky xhel-krem arrin të rimbushi rezervat e ujit të lëkurës,duke e forcuar dhe reduktuar ndjeshmërinë e saj. Lëkura në mënyrë të menjëherëshme qetësohet dhe hidratohet, ndërsa skuqja zvogëlohet.
  • Mund të përdoret edhe tek lëkurat e yndryshme , me tendencë akneike

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës.
  • Mund ta përdorni pas aplikimit të serumit.
  • Këshillohet të mbahet në frigorifer pas hapjes së produktit.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.