Caudalie Vinergetic C+, 3 in 1 Vitamin C Moisturizer , 40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89027/image_1920?unique=f75308d

4,644.00 L 4644.0 ALL 5,160.00 L

4,300.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Hidratuesi Vinergetic C+, falë përbërësve kryesorë si acidi hialuronik, polifenoleve edhe, Vitaminës C+ , krijon mburojë mbrojtëse anti-oksiduese.
  • I jep lëkurës së fytyrës tuaj ndriçim, hidratim edhe freski ,duke e mbrojtur atë nga ndotja.
  • Këshillohet për të gjitha tipologjitë e lëkurave. 

  Përdorimi

  1. Aplikohet  vetem ose përpara vendosjes së serumit , në zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltes. 
  2. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.