Caudalie – Overnight Detox Oil Vinergeting C+,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89028/image_1920?unique=f75308d

4,329.00 L 4329.0 ALL 4,810.00 L

4,008.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Overnight Detox Oil Vinergeting C+  ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së stresuar për një pamje të freskët deri në mëngjes.   
  • Përmbatja e saj me 5 vajra esencial: vajin e farave të rrushit të pasur me Omega 6, vajrat e trëndafilit të myshkut dhe bajameve të ëmbla, vajrat esenciale të nerolit dhe livandës jep mundësinë të përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës.
  • Tekstura e tij e thatë përthithet shpejt dhe nuk ndihet ngjitëse.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.

  Përdorimi:

  • Vendosni 6 pika të vajit në pëllëmbën e dorës.
  • Aplikojeni në fytyre dhe zonën e qafës.
  • Masazhojeni butësisht , edhe lihet deri sa të përthithet nga lëkura .
  • Rekomandohet të vendoset në mbrëmje, para kremit hidratues.
  •  Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .