Caudalie Vinergetic C+ Instant Detox Mask,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89029/image_1920?unique=f75308d

3,186.00 L 3186.0 ALL 3,540.00 L

2,950.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vingergetic C+ Instant Detox Mask arrin të pastroj lëkurën nga papastërtitë, duke eleminuar sebumin e tepërt dhe reduktuar poret.  
  •  Eleminimi I toksinave edhe papastërtive i jep  lëkurës më shumë freski, ku duket më e pastër dhe ka një shkëlqim natyral.
  • Tekstura kremoze rozë transformohet brenda disa minutave teksa thahet.
  • Tekstura e lëkurës njëtrajtësohet, poret tkurren dhe lëkura duket më e qetë.
  •  Këshillohet për të gjitha tipologjitë e lëkurave.
  •  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të aplikohet dy here në javë
  2. Pas aplikimit të një shtrese të hollë, lëreni  për 5 deri në 10 minuta.
  3. Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
  4.   Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .