Caudalie Vinosun Protect,After-Sun Repairing Lotion,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123058/image_1920?unique=f75308d

2,520.00 L 2520.0 ALL 2,800.00 L

2,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinosun Protect Lotion, vjen në formën 200ml.
  • Locion Riparues pas Diellit Vinosun Protect ushqen, riparon dhe qetëson lëkurën e ekspozuar në diell duke zgjatur nxirjen tuaj për 2 javë. 
  • E pasuruar me ekstrakt aloe vera, tekstura jo ngjitëse ofron një ndjesi të menjëhershme freskie dhe e lë lëkurën të butë, të hidratuar dhe me aromë delikate
  • Formula:
   • 98% përbërës me origjinë natyrale
   • Jo komedogjene
   • I testuar dermatologjikisht
   • Vegane

  Përdorimi :
  Aplikoni locion riparues pas diellit në lëkurë të pastër dhe të thatë pas çdo ekspozimi në diell. 
  Për të ruajtur nxirjen ose për të hidratuar intensivisht lëkurën tuaj, vazhdoni ta aplikoni gjatë gjithë vitit.