Afta fort gel 20ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90795/image_1920?unique=53a5085

585.00 L 585.0 ALL 650.00 L

541.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Aftafort gel ndihmon për të shëruar mukozën e gojës nga dëmtimet, infeksionet, skuqje të gingivave, afta dhe ulcerat e mukozës së gojës.

  Aftafort gel përdoret në:

  • Afta dhe stomatite aftoze, lezione të vogla
  • Ulcera të gojës
  • Në dëmtimet nga protezat e gojës