Cleanic Baby Atopical

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89553/image_1920?unique=68948e9

900.00 L 900.0 ALL 1,000.00 L

833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Letrat e lagura Cleanic Baby Atopical ,vijnë në paketimin me 50 copë.
  • Jane të buta , me prebiotik edhe letra 100 % pambuk.
  • Kanë aromë të këndshme falë vajit të bajames që kanë në përmbajtje.
  • Të projektuara posaçërisht për lëkurën delikate  atopike e alergjike.
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Mund të  përdoret nga  të sapolindurit, fëmijët edhe të rriturit.