Cleanic Baby Vege Milk

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89554/image_1920?unique=3177fca

450.00 L 450.0 ALL 500.00 L

416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit 

  • Letrat e lagura Cleanic Baby Vege Milk ,vijnë në paketimin me 50 copë.
  • Jane të buta , dhe kanë në përmbajtje qumësht kulnoa 100 % pambuk.
  • Janë pa aromë.
  • E pasur me vitamina edhe minerale 
  • Të projektuara posaçërisht për lëkura delikate  e alergjike.
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Mund të  përdoret nga  të sapolindurit, fëmijët edhe të rriturit.