Cleanic Baby Probiotical

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89555/image_1920?unique=68948e9

720.00 L 720.0 ALL 800.00 L

666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Letrat e lagura Cleanic Baby Probiotical ,vijnë në paketimin me 50 copë.
  • Jane të buta , me prebiotik edhe letra 100 % pambuk.
  • Të projektuara posaçërisht për lëkurën delikate dhe alergjike
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Mund të  përdoret nga  të sapolindurit, fëmijët edhe të rriturit.