Dermedic Linum Emolient Baby Bath and Shower Oil,500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89152/image_1920?unique=49c9c1d

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vaji larës  nga Dermedic Baby Atopy Prone Skin , është  në  trajtë vajore edhe mund të përdoret nga lëkurat shumë  të thata edhe alergjike.
  • Përbërësi kryesor i të gjithë linjës së produktit është vaji i lirit, i cili ka veti anti-inflamatore, qetësuese, dhe gjithashtu  omega 3, omega 6, omega 9, ekstrakt elbi, shkonoin, gjalpë Shea, vaj Argan.
  • Ajo përshpejton rigjenerimin e epidermës , e pengon rritjen e baktereve.
  • Hidraton intensivisht lëkurën
  • Mund të përdoret që nga dita e parë e lindjes.

  Përdorimi:  

  1. Aplikojeni një sasi të vogël xheli në duar.
  2. Masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur të flokëve edhe trupit .
  3. Shpëlajeni më pas me ujë .