Dermedic Normacne Micellar Water,500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89154/image_1920?unique=68948e9

1,845.00 L 1845.0 ALL 2,050.00 L

1,708.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Uji Micellar nga Dermedic Normacne largon make-up-in dhe të gjitha papastërtitë, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të pastër.
  • Arrin të zbusi  dhe të ruaj hidratimin e shtresës korneum të lëkurës.
  • Gjithashtu nuk bllokon poret e lëkurës tuaj. 
  • Këshillohet të përdoret për lëkurat me tendencë akneike. 
  • Nuk irriton sytë.

  Përdorimi:
  1. Vendosni në pambuk ujë micellar, duke e pompuar 4 herë. 
  2.  Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë.
  3.  Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  4. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  5.  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.