Dermedic Redness cream for chronic Diseases,40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90960/image_1920?unique=49c9c1d

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Dermedic Redness Cream For Chronic Disease  ,këshillohet të përdoret nga lëkurat që janë sensitive dhe kanë kapilarë kronik në fytyrë .
  • Në trajtën e kremit  ndihmon në  lehtësimin e menjëhershëm të lëkurës .
  • Qetëson acarimin dhe eliminon ndjesitë e acarimit.
  • Pengon shfaqjen e shenjave të neurodermatitit, parandalon hollimin e tepërt të kapilarëve.
  • Mbron qelizat epidermale.
  • Falë përbërsve me ujë termal ,troxerutin, ennacomplex, Questice, vaj ulliri, Fitosqalane, vaj avocado, vitamin E, Shkonoin,freskon lëkurën e mbinxehur.
  • Jo-komedogjenike.
  • Hipoallergjenike.
  Përdorimi:
  •  Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës.
  • Lëreni për pak minuta të përthithet nga lëkura.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.