Dermedic Regenist Anti-Ageing 50+ ,Day Cream,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89177/image_1920?unique=68948e9

5,850.00 L 5850.0 ALL 6,500.00 L

5,416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi i ditës nga Dermedic Regenist Anti-Ageing 50+ , këshillohet të përdoret nga lëkurat mature, mbi 50 vjec.
  • Ndihmon në ushqyerjen edhe rikthimin e  densitetit të lëkurës duke reduktuar shenjat e rrudhave.
  • Arrin të korrigoj edhe të tonifikoj format e fytyrës tuaj.
  • Rigjeneron në thellësi.
  • Largon shenjat e lodhjes.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes , pas pastrimit të lëkurës tuaj edhe aplikimit të serumit.
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.