BIONIKE DEFENCE COLOR PERFECT LINER EYELINER

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/117404/image_1920?unique=100bb37

1,710.00 L 1710.0 ALL 1,900.00 L

1,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Penel sysh me definicjon te larte. Ka një teksturë të lëngshme xhel dhe një aplikues të ngurtë për ta lejuar atë të rrëshqasë pa sforcim dhe të vizatojë sakte. Thahet shpejt dhe nuk le njolla.
  • -Pigmente (oksid hekuri i zi dhe karboni i zi) për një formulë me shumë pigment.
   -Polimer lejojne te vizatoni nje vije te sakte dhe te krijoni nje film plastik qe pershtatet lehtesisht ne qepalle.