Bionike Defence Color 3D Mascara

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/117518/image_1920?unique=9a2c786

1,998.00 L 1998.0 ALL 2,220.00 L

1,850.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  1. Rimel me efekt 3D: Siguron volum, gjatesi dhe lakim te qerpikeve. I testuar oftamologjikisht ne sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.

   Permban: 

   1. Perzierje te dyllrave natyral (nga orizi, carnauba):  I japin qerpikeve volum dhe teksture me te dendur.
   2. Gome arabike:  Derivat vegjetal me veti ngjitese, ndihmon ne lakimin e qerpikeve.
   3. Polimere Film-formuese:  Formojne nje shtrese shume te holle qe vesh qerpiket, duke shtuar lakimin dhe gjatesine e tyre.
   4. Perberes forcues: Derivat nga vitamina H (Biotina), favorizon rritjen e qerpikeve me te gjate dhe me te dendur.