Alta Natura Depurativo Rheum ,250ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90485/image_1920?unique=49c9c1d

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Rheum Depurativo, ndihmon në pastrimin edhe detoksifikimin  e mëlcise.
  • Falë përbërsve të saj bimor, lulerradhiqes,angjinares dhe gjemb gomarit arrijnë të suportojnë funksionet hepatike .
  • Gjithashtu ndihmon në drenimin e lëngjeve edhe përmirësimin e trejtes duke ndikuar drejtëpërsëdrejti  e në dobësim.
  • Këshillohet të përdoret edhe nga diabetikët , pasi nuk ka lëndë sheqerore, gjithashtu nuk lejohet të përdoret te gratë shtatëzanë.

  Përdorimi:

  Merret 10 ml Rheum ku hidhet në një gotë me ujë.

  Këshillohet të merret në mëngjes ose në mbrëmje , larg ushqimit .