Alta Natura Rosa Mosqueta Olio Viso ,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99031/image_1920?unique=c53c1ca

3,024.00 L 3024.0 ALL 3,360.00 L

2,800.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Roza Mosqueta  është vaj me veprim restauruese , i cili jep hidratim të thellë dhe ushqen lëkurën tuaj .
  • Lejon rindërtimin e ekuilibrit hidrolipidik duke kontribuar në elasticitetin e lëkurës .

  Përdorimi :

  1. Si fillim pastroni lëkurën tuaj.
  2. Aplikojeni në fytyrë, duke e hedhur paraprakisht, në majat e gishtave .
  3. Më pas masazhojeni fytyrën deri sa të përthithet .