Alta Natura Macrovyt Sport, 100 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/86646/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Macrovyt Sport Gold BCAA 4:1:1 është një suplement ushqimor i bazuar në aminoacide me zinxhir të degëzuar BCAA: L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine në një raport 4:1:1.
  • Falë  vitaminave B1, B2, B6 dhe vitaminë B12, arrijnë të  kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë. 
  • Sinergjia midis cianokobalaminës dhe piridoksinës kontribuon në formimin e qelizave të kuqe të gjakut, të nevojshme për oksigjenimin e duhur të muskujve. 
  • Tiamina kontribuon në funksionin normal të zemrës. 
  • Riboflavina, e cila është e dobishme për metabolizmin e hekurit, dhe vitamina B6, e cila është e dobishme për metabolizmin e proteinave dhe glikogjenit, së bashku me vitaminën B12 kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe lodhjes.
  • Vitamina B12 ndërhyn në procesin e ndarjes së qelizave, së bashku me vitaminën B2 për të mbrojtur qelizat kundër stresit oksidativ. Të tërë  këta përbërës , janë kombinimi perfekt për largimin e lodhjes, edhe rritjes së energjisë  .

   Përdorimi:

  1. Këshillohet të konsumohet për personat që merren me sport .
  2. Konsumoni 1 deri në 5 tableta në  ditë , para edhe gjatë stërvitjes.