Alta Natura Bagnodoccia Man Intense 300ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124796/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Shampoo trupi për meshkuj me ekstrakt Ginger i cili ka efekt rigjallërues duke lënë lëkurën të hidratuar, të pastër dhe me një aromë unike.

    Përdorimi:

    • Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni derisa të formohet shkumë më pas shplajeni.