Curasept parodontal gel 1% 30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95085/image_1920?unique=ef760ea

945.00 L 945.0 ALL 1,050.00 L

875.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Xhel Parodontal që siguron një veprim të lartë kundër pllakës bakteriale.
    • Lehtëson irritimet në kurat odontoiatrike, në mbajtësit e protezave edhe aparatet ortodontike.
    • Aplikohet në zonën problematike dhe nuk shpëlahet.