Chicco Salvietine Detergenti

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95140/image_1920?unique=3b23c1a

252.00 L 252.0 ALL 280.00 L

233.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Letrat e lagura, Chicco Salviettine Detergenti ,vijnë në paketimin me 72 copë.
  • Jane të buta edhe me aromë të mirë .
  • Të projektuara posaçërisht për lëkurën delikate.
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Mund të  përdoret nga  të sapolindurit, fëmijët edhe të rriturit.