Bionike Defence Color Duo Contouring

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/117497/image_1920?unique=bd37e21

2,565.00 L 2565.0 ALL 2,850.00 L

2,375.00 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Një set prej dy pudrash kompakte për fytyrën që kanë një strukturë të lehtë dhe lehtësisht të përzjerë që ju lejon të konturoni (me ngjyrën më të errët) dhe të ndriçoni (me ngjyrën më të çelur) fytyrën. 
  • E disponueshme në dy grupe ngjyrash.
  • I shkon te gjitha llojeve te lekures.