BIONIKE DEFENCE COLOR NUTRI SHINE

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123719/image_1920?unique=2918782

1,314.00 L 1314.0 ALL 1,460.00 L

1,216.67 L

Not Available For Sale

 • NGJYRAT

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Buzekuq per nje ngjyre intesive qe zgjat. Shkelqen, hidraton dhe mbron buzet. I disponueshem ne 12 nuanca.

  • Permban:

   FAKTORET “GLOW”- Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ:

   1. Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.
   2. Vaji Moringa oleifera: Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).
   3. Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.
   4. Gjalp mangot te eger: Efekt mbrojtes dhe emolient.
   5. Perdorimi: Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.
   6. Paketimi: 3.5 ml