Caudalie Vinoclean Lotion Tonique Hydratante

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121624/image_1920?unique=35b9eeb

2,367.00 L 2367.0 ALL 2,630.00 L

1,216.67 L

Not Available For Sale

  • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Toneri hidratues heq çdo papastërti të fundit dhe gjurmë të make-up-it duke tonifikuar lëkurën.
  • Formula pa alkool respekton ekuilibrin natyror të PH të lëkurës,freskon dhe tonifikon atë ndërkohë që heq make up-in dhe papastërtitë e mbetura.
  • Lëkura ndihet e freskët, e pastër dhe e qetësuar.


Përdorimi

  • Si fillim largoni make up-in
  • Më pas vendosni në pambuk tonikun, duke e pompuar 3 herë.  
  • Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  • Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.