Caudalie Vinopure Tonico Purificante

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121626/image_1920?unique=f75308d

2,358.00 L 2358.0 ALL 2,620.00 L

2,183.33 L

Not Available For Sale

  • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit


  • Caudalie Vinopure Purifying Toner është I formuluar posaçërisht për kujdesin e lëkurës mikse – të yndyrshme dhe ato me tendencë akneike 
  • Ky locion është i pasuruar me acid salicilik natyral, polifenole rrushi dhe vajra esencial organikë , të cilët mundësojnë pastrimin e  lëkurës. Në këtë mënyrë lëkura rafinohet menjëherë, poret ngushtohen dhe zvogëlohet  sasia e sebumit .
  • Tekstura e ujit, ultra-fluid i jep një freskim të menjëhershëm lëkurës tuaj.


Përdorimi:

  • Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  • Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  • Vendosni në pambuk tonikun  dhe aplikojeni mbi fytyrën e pastruar paraprakisht .
  • Si fillim duhet pastruar lëkura e fytyrës .