Coleris 1000

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123471/image_1920?unique=d0bc947

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Alta Natura Coleris është suplement ushqimor që ndihmon për të mbajtur normale nivelet e kolesterolit dhe triglicerideve. 
   • Ajo falë për mbajtjes së saj  nxit metabolizmin e kolesterolit dhe triglicerideve. 
   • Orizi i kuq ndihmon në zvogëlimin e nivelit të LDL-së (kolesterolit të keq) dhe rrit nivelin dhe HDL-së (kolesterolit të mirë)
   • Ndërsa Koenzima Q10 ndihmon në rigjenerimin e mureve të arterieve. 
   • Të gjithë elementët ndihmojnë në parandalimin e formimit të pllakave aterosklerotike.

   Përdorimi:

   • Këshillohet të konsumohet një tabletë në ditë.